Trustpilot
Vásári kellékek
Főzőgépek
Vendéglátóipari konyhabútorok
Konyhai gépek
Melegentartók
Hűtők
Bár felszerelések
Hentes kellékek
Mosogatási technológia
(2) értékelés

Termék: EX10013120

|

Modell: RCBT-01

Bárpult - jégtárolóval és palacktartóval - Royal Catering

355 990,00 Ft
Az ár tartalmazza a 27%-os áfát.
db
Kedvezmény
Termékenként
3+
4%
341 750,40 Ft
5+
8%
327 510,80 Ft
10+
12%
313 271,20 Ft
Hamarosan újra készleten
Legalacsonyabb ár garancia
Royal Catering
Főbb jellemzők
  • all-in-one – minden, amire bártenderként szüksége lehet egy munkapulton
  • praktikus – integrált jégtartó és mosogató vízcsappal az optimális munkafolyamatok érdekében
  • higiénikus – könnyen tisztítható, sima felületek és hátsó perem
  • rendezett – a munkalap alatti tartón több palack is elfér
  • stabil – a 6 állítható magasságú láb könnyedén igazítható bármilyen munkafelülethez
Szállítási információk
Visszaküldés és prémium garancia
Letöltések

Hongora 11 hónappal ezelőtt

Professzionális bárnak tökéletes!

Könnyen beállítható és könnyen telepíthető! Kicsit hiányosak a részletek és a méretek a rendeléshez, de pont belefér 😮‍💨! Tökéletes koktélbárba! Minőség/ár szint nagyon jó befektetés!

Műszaki adatok

Bárpult - jégtárolóval és palacktartóval - Royal Catering Bárpult - jégtárolóval, 4 GN 1/9-es edényekkel, pohármosóval és palacktartóval - Royal Catering
(2)
355 990,00 Ft
Bárpult - jégtárolóval és palacktartóval - Royal Catering
Jelenleg megjelenített
(3)
513 990,00 Ft
Bárpult - jégtárolóval, 4 GN 1/9-es edényekkel, pohármosóval és palacktartóval - Royal Catering
Méretek (HxSzéxMa)
66 x 106 x 136 cm
152 x 80 x 110 cm
Anyag
PVC
PP
Rozsdamentes acél (304)
PVC
PP
Rozsdamentes acél (304)
Bemenet átmérője
20.5 mm
20.5 mm
Levegő/víz bemenet átmérője [']
1/2
1/2
Súly
42.8 kg
54 kg
További jellemzők összehasonlítása

Szállítási csomag

  • Bárpult RCBT-01
  • Vízcsap
  • Lefolyócsatlakozások
  • 6 állítható láb

Termékleírás

Még egy italt? Bárpult a Royal Catering-től!

Pultosként szeretné, hogy minden kéznél legyen? Keverjen gyorsan és hatékonyan italokat a Royal Catering bárpultjánál. A cocktail bár segítségével finoman összehangolhat minden részletet, így mindig kéznél van a a zúzott jég, a szeszes italok, a lime szeletek és a koktélpoharak. Használja ki optimálisan a pult mögötti teret, és kínáljon vendégeinek hűsítő koktélokat pillanatok alatt!

Koktél pult a zökkenőmentes munkafolyamatok érdekében

A tökéletes koktél alapja a jég, ezért a koktélpult középső munkafelületén egy jégrekesz található. Ossza fel a szigetelt jégtartályt a zúzott jéghez és a jégkockákhoz egy elválasztóval, és kínáljon különböző koktélvariációkat vendégeinek. A szeszes italokat közvetlenül a munkafelület előtti polcon tárolhatja, és egyetlen mozdulattal kiválaszthatja, amire éppen szüksége van. A koktélpult oldalán egy kompakt polc található, amelyre keverés közben leteheti a mixert vagy a koktélos poharakat. A maradékot pedig egyszerűen kidobhatja a szemetesbe, amely diszkréten van elhelyezve a munkalap alatti mélyedésben. Mosatlan poharak? Nem probléma: a mosogató a fagyasztórekesz bal oldalán található, és egy forgatható keverőcsappal rendelkezik a hideg és a meleg víz számára. A vízcsatlakozás ½" átmérőjű, és a lefolyóhoz egy műanyag csatlakozó áll rendelkezésre.

A koktélpult élelmiszeripari minőségű rozsdamentes acélból készült. A sima felületek könnyen tisztíthatók, még akkor is, ha alkohollal vagy szirupokkal dolgozik, így a bárpult mindig tiszta és higiénikus benyomást kelt. A terület fröccsenés elleni védelme érdekében a pulton egy felhajló perem található. A 6 állítható láb biztosítja a maximális stabilitást. Akár clubbokról, akár presszókról van szó, a bárpultot kollégái és vendégei egyaránt imádni fogják!

Értékelések és vélemények

4.5

2 értékelés alapján

Rendezés :

11 hónappal ezelőtt Közzétéve Expondo France

Professzionális bárnak tökéletes!

Könnyen beállítható és könnyen telepíthető! Kicsit hiányosak a részletek és a méretek a rendeléshez, de pont belefér 😮‍💨! Tökéletes koktélbárba! Minőség/ár szint nagyon jó befektetés!

Eredeti értékelés megjelenítése

előző év Közzétéve Expondo Czech Republic

Bárpult - jégtálcával és kulacstartóval - Royal Catering

Minden úgy néz ki, mint a képen, az akku műanyag és meglátjuk meddig bírja. A termék méreteinek leírása nem megfelelő. Ellenkező esetben az állomás működik, és azt teszi, amit kell.

Eredeti értékelés megjelenítése
A SZAKÉRTŐK VÁLASZTÁSA
17 ÉV TAPASZTALAT...
a szakemberek támogatásában
4.3
-es értékelési pontszám a Trustpilot-on
3 MILLIÓ...
boldog és elégedett professzionális ügyfél